تبلیغات
دانشگاه علمی کاربردی بابل - معرفی راههایی برای یافتن معنای خطاهای کامپیوتری

معرفی راههایی برای یافتن معنای خطاهای کامپیوتری

سه شنبه 15 فروردین 1391 12:28 ب.ظ

نویسنده : سلیمه پایمرد
هر شخصی که با وسایل مدرن دیجیتالی کار کرده باشد، مسلماً با خطاهای رایانه ای آشنایی دارد. مرحله ی اول برای حل کردن خطاها دانستن ماهیت و دلیل بوجود آمدن آنهاست و اغلب می توان نوع خطا را به کمک کد همراه آن خطا، مورد بررسی قرار داد. امروز قصد ما ترجمه کردن این خطاهاست. و لیست ما شامل چهار راه برای یافتن معنای این خطاها است. شما به کمک این راهها می توانید راه حل مناسبی برای حل کردن خطاهای رایانه ی خود بیابید. پس با ما همراه باشید…۱- سایت About.com


این سایت به شما امکان مشاهده و جستجوی خطاهای رایج کامپیوتر را می دهد. پس اگر با مشکلی مواجه شدید می توانید با مراجعه به این وب سایت شانس خود را برای یافتن راه حل بیابید.

۲- سایت BrianDunning.com

این سایت توضیح بسیاری از خطاهای رایج ویندوز را برای کاربران گردآورده کرده است. همچنین این سایت (BrianDunning.com) مرجعی برای خطاهای Mysql نیز هست که مطمئناً برای بسیاری مفید خواهد بود.

۳- سایت ErrorKey

این سایت یکی از کاملترین مراجع خطاهای کامپیوتری را دارا بوده و در عین حال ظاهری بسیار ساده ای دارد. شما قادرید براحتی با وارد کردن خطای خود در صفحه ی اصلی آن، توضیحات خطا را مشاهده کنید.

۴- سایت ErrorGoblin

این سایت نیز مانند سایت Error Key بوده با این تفاوت که خطاهای سیستم عامل مک (Mac) را نیز شامل می شود. همچنین، این وب سایت دارای اپلیکیشنی برای آیفون است تا دسترسی کاربران آیفون را به این سایت آسانتر نماید.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -